Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
"Шоколадна" екскурсія
\"Шоколадна\" екскурсія

Поділитися новиною:

"Шоколадна" екскурсія

Екскурсія на кондитерську фабрику "Престиж" та еко - парк ім. Фельдмана

 1 квітня 2017 року учні Новоосинівської школи потрапили у чарівний світ  солодощів, випічки та шоколаду.  Вчителі початкових класів  Гетманчук Віта Вікторівна , Семененко Наталя Федорівна  та вчитель музики Колісник Інна Володимирівна  організували  навчальну екскурсію для школярів 2-6 класів до кондитерської фабрики « Престиж»  міста Харкова.  Цікавою та пізнавальною була розповідь екскурсовода у  зефірному цеху підприємства з дегустацією продукції  та   «солодкий»  майстер - клас по виготовленню шоколадного  метелика.  Малеча мала  можливість не тільки поласувати різними солодощами, а й побачити  на власні очі , як ці шедеври з’являються  на світ.

 Багато позитивних емоцій викликала прогулянка по екопарку імені Фельдмана. Діти  побачили в цьому чудо – парку велику кількість екзотичних тварин, відвідали  зону активного відпочинку з гірками та гойдалками, фотографувалися з тваринами у зоні контактного зоопарку. Прекрасний дизайн парку залишив  незабутні враження у дітлахів.

Екскурсії у колі однокласників для дітей здаються великими пригодами, спогади про які, разом зі світлинами, залишаться на все життя.

Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія Альбом: "Шоколадна" екскурсія
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/10129 | Переглядів: 120Дата публікації: 13:56 05.04.2017
Версія для слабо- зорих