Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
"Прощавай, Букварику!"
\"Прощавай, Букварику!\"

Поділитися новиною:

"Прощавай, Букварику!"

Свято першокласників

Традиційне шкільне свято «Прощавай, Букварику» відбулося 23 травня  у 1  класі Новоосинівської  ЗОШ І - ІІ ступенів. Це свято, на якому першачки попрощалися зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

  До цього свята діти та їх перша вчителька Махаринська Т.В.   готувалися дуже странно. Вони сумлінно вивчали пісні та вірші, готували цікаві сценки та номери.  І недаремно, адже до першокласників завітали усі ті, хто був з ними протягом усього навчального року. Це і директор школи, і вчителі початкових класів,  і батьки, бабусі, дідусі, братики та сестрички.

   Учні 1  класу продемонстрували, чого вони навчилися та представили веселу  Абетку. . Також діти  розказали про те, як Буквар вивчали, заспівали чимало веселих пісень. У гості до дітей завітали Буквар, Незнайко., Оле - Лукойє.  Святкова програма здивувала гостей тим, як вміло діти продемонстрували виконання сучасного танцю. Це викликало море позитивних емоцій і в дітей, і в дорослих. 

   Маленькі артисти були дуже задоволені своїми виступами. В їхніх оченятах світилась радість, захоплення та гордість. Батьки були горді та щасливі за своїх  діточок.

   Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І дуже б хотілося, щоб цей шлях для дітей  був легким, вдалим та радісним.

 

Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!" Альбом: "Прощавай, Букварику!"
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/10498 | Переглядів: 85Дата публікації: 22:25 28.05.2017
Версія для слабо- зорих