Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ»!
 ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ»!

Поділитися новиною:

ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ»!

07.11.2017року в Новоосинівській школі радісна подія - відбулось урочисте відкриття майданчика «Галявина дитячих мрій» в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», метою якого було облаштування дитячого ігрового та спортивного майданчиків для дітей на території Новоосинівської ЗОШ І-ІІ ступенів

          Завдяки злагодженій співпраці з усіма гілками влади, третій рік поспіль, ініціативна група села Новоосинове отримує перемогу в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє».  У реалізації проекту велику допомогу надала Харківська обласна рада, Куп’янська районна державна адміністрація,  Куп’янська районна рада, громада Курилівської сільської ради, шановні спонсори, а саме: Садовський Сергій Миколайович, Головко Анатолій Миколайович, а також  ініціативна  група, керівник - Головко Галина Степанівна та адміністрація Новоосинівської школи. 

          Про рідну школу не забуває  випускник Новоосинівської ЗОШ – Головко Анатолій Миколайович. Партнер, меценат, який разом з Головко Галиною Степанівною, покращують матеріало-технічний стан, дбають про комфорт і престиж школи.

           На урочисте відкриття майданчика завітали почесні гості: голова Куп`янської районної ради Ківшар Геннадій Володимирович, депутат обласної ради Головаш Тетяна Іванівна, заступник голови Куп`янської районної державної адміністрації Польоха Олена Іванівна, головний спеціаліст Куп`янської районної державної адміністрації Чернова Сніжана Петрівна, начальник відділу освіти Жадановська Тетяна Валентинівна, Курилівський сільський голова Серпокрил Володимир Васильович та шановні спонсори.

          Майданчик для школи – це не тільки радість для дітей, а й для педагогічного колективу і особливо для її господині – директора школи – Донцової Олени Вікторівни.Сподіваємося, що наша рідна школа і надалі буде розквітати, становитися сучасною та затишною. А ми будемо прославляти її і нашу неньку – Україну своїми успіхами та здобутками!!!

          Ми віримо в те, що спільними зусиллями, допомагаючи один одному, ми, українці, збудуємо міцну європейську державу.

 

Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» ! Альбом:    ДЯКУЄМО ЗА «ГАЛЯВИНУ ДИТЯЧИХ МРІЙ» !
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/11479 | Переглядів: 255Дата публікації: 14:43 07.11.2017
Версія для слабо- зорих