Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Справжній ГОСПОДАР
Справжній ГОСПОДАР

Поділитися новиною:

Справжній ГОСПОДАР

Справжній ГОСПОДАР Головко Анатолій Миколайович проживає у нашому селі Новоосинове, що на Куп'янщині

Саме завдяки його батьківській підтримці діти Новоосинівської ЗОШ І – ІІ ступенів живуть насиченим, цікавим життям.

Навчальний заклад вирізняється сучасними тенденціями в оформленні. Протягом останніх  років , завдяки небайдужості справжнього господаря Анатолія Миколайовича , придбано сучасні шкільні меблі в кожний клас та в їдальню , відремонтовано ганки І та ІІ корпусів, проведено капітальний ремонт кабінету української мови та літератури , класної кімнати 5 класу та  облаштовано за новими європейськими стандартами кабінет першокласникам ; встановлено мультимедійне обладнання, а також  було  здійснено ряд енергозберігаючих заходів (було  замінено вхідні двері , встановлено дев’ять  енергозберігаючих вікон); щорічно він вносить  величезний  вклад в підготовку школи  до нового навчального року.

За фінансової підтримки Головка А.М. школа два роки поспіль стала переможцем  обласного конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» : «Крок за кроком до Європи» та «Уроку англійської рівень високий - впевнений крок до Європи».

 Новоосинівська школа втілює європейські стандарти завдяки спонсорській допомозі Головка А.М.

Щороку  він фінансує підписку періодичних видань(педагогічної  преси).

І найбільша радість для дітей-це новорічні солодкі подарунки, які традиційно  від щирого серця Головко А.М. вручає кожному учневі нашої школи .

Крім того, у цьому році Анатолій Миколайович  втілив мрію маленької танцівниці нашої школи Олейнікової Заріни( профінансував поїздку на Міжнародний фестиваль спортивного бального танцу,який проходив у Болгарії.  Заріна посіла 2 призових місця!

Анатолій Миколайович- гордість Новоосинівської  школи:  випускник нашої школи, який своїми добрими справами прославляє Куп'янщину та гідно несе звання СПРАВЖНЬОГО ГОСПОДАРЯ УКРАЇНИ!

Альбом: Справжній ГОСПОДАР Альбом: Справжній ГОСПОДАР Альбом: Справжній ГОСПОДАР Альбом: Справжній ГОСПОДАР Альбом: Справжній ГОСПОДАР
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/9298 | Переглядів: 104Дата публікації: 17:44 01.12.2016
Версія для слабо- зорих