Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Подорож до музею
Подорож до музею

Поділитися новиною:

Подорож до музею

20 жовтня 2016 року учні 5-9 класів відвідали музей, який розташований на території Меморіального комплексу "Висота маршала І.С. Конєва" в місті Дергачі

З метою поглиблення пізнавального інтересу учнів до рідного краю, як складової України, виховання в учнівської молоді поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини рідного краю, ознайомлення учнів з історичним минулим та сьогоденням свого народу, яке пробуджує  почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини, класним керівником 7 класу, Саніною Світланою Сергіївною, була запланована та проведена екскурсія до Меморіального комплексу "Висота   маршала І.С. Конєва" в місті Дергачі, Харківської області.

  20 жовтня 2016 року учні 5-9 класів відвідали музей, який розташований на території комплексу. В музеї було представлено 10 експозицій, тематика яких була пов’язана з подіями, що відбувалися на Харківщині в роки Другої світової війни.

  Діти дізналися про умови життя населення в містах і селах за часів окупації; ознайомилися з діяльністю військових, героїв-підпільників, партизан та солдат-визволителів території Харківщини. Найбільше враження на дітей справили фотогорафії, особисті речі та листи загиблих.

    Учні поповнили свої знання про героїчне минуле свого народу, набули незабутніх вражень подорожуючи місцями рідного краю.

Альбом: Подорож до музею Альбом: Подорож до музею Альбом: Подорож до музею
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/9303 | Переглядів: 68Дата публікації: 17:57 20.10.2016
Версія для слабо- зорих