Директор

Донцова Олена Вікторівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Інформація для випускників
Пошук
Разом у майбутнє
Разом у майбутнє

Поділитися новиною:

Разом у майбутнє

Почесні гості в нашій школі

  24 січня 2017 року голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов , в  рамках візиту до Куп’янського району ,  завітав у Новоосинівську загальноосвітню школу І –ІІ ступенів для ознайомлення з роботою школи та   результатами впровадження обласних міні-проектів у школі «Крок за кроком до Європи» та « Уроку англійської рівень високий - впевнений крок до Європи».

    Новоосинівська школа на Куп’янщині – активний учасник обласного конкурсу міні-проектів.

    Так, у 2015 і 2016 роках Новоосинівська школа Куп’янського району стала переможцем обласного конкурсу міні-проектів «Разом в майбутнє».

Спершу у навчальному закладі подбали про енергозбереження: у 2015 році тут було замінено вікна, загальна вартість проекту – 145 тис.грн. Минулого ж року зусиллями ініціативної групи підготовлено якісний проект, який був відібраний оргкомітетом конкурсу «Разом у майбутнє» для реалізації. Було залучено майже 112 тис.грн для обладнання класу англійської мови.

 Таким чином ,  поліпшили англійську та утеплили школу.

Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє Альбом: Разом у майбутнє
Web-адреса: novoosinove-zosh.kupyansk.info/news/id/9533 | Переглядів: 211Дата публікації: 11:14 25.01.2017
Версія для слабо- зорих